Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri

Kurulduğumuz 1996 yılından itibaren, hastanemize müracaat eden acil durumdaki hastalara gerekli tıbbi müdahale Acil Servisimizde 24 saat kesintisiz olarak yapılmaktadır. Sadece Gaziantep’ten değil, bölge il ve ilçelerinden gelen hastalara da hizmet vermekteyiz.

Açıldığından bu yana Acil Servisimiz, kaliteli acil hizmetinde gösterdiği başarı ile hem bölgeye yeni bir anlayış getirmiş, hem de çok ciddi rahatsızlığı olan hastaların ilk tercihi haline gelmiştir. 

Acil Servisimiz’de her türlü hastaya müdahale yapılmaktadır. Trafik kazası, düşme, iş kazası, kesici-delici alet yaralanması, kurşunlanma ve darp gibi travma hastalarının yanı sıra, kardiyoloji, pediatri, nöroloji, dahiliye, vb. bölümlerde hasta muayenesi hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Acil Servisimiz’de 6 adet muayene yatağı, 15 adet gözlem yatağı, 1 adet resüsitasyon bölümü, 2 tam donanımlı müdahale odası, Kadın Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz ve Pediatri muayene odası, 3 adet transport sedyesi, 2 adet ambulans ile hizmet vermekteyiz. (Ambulanslarımız acil yardım ambulansları olarak kategorizedir.)

Hastanemizin Acil Servisi’nde, sürekli olarak Acil Tıp Uzmanı ve Acil Servis Hekimlerinden oluşan bir ekip hazır bulunmakta, hemşire, paramedik, sağlık memuru, kat hizmetlisi ve danışman çalışmaktadır. Acil hastalar için hastanemizde “Mavi Kod” prosedürü uygulanmaktadır. Gerektiğinde uzman bir hekim ekibi hastaya müdahale etmektedir.

Acil Servis’te çalışan sağlık personeli ve hekimler sürekli eğitim ve seminerlere katılarak, hem yeni bilgiler edinmekte, hem de eski bilgilerini yenilemektedir.      

Telefon    : 0.342.211 50 00 (5473 - 5474) Ambulans : 0.342.211 50 00 (5111)

Randevu: 0.850.811 87 65
 
e – randevu: www.sankotip.com


Güncelleme Tarihi: 7/22/2019 5:37:40 PM